Jauki, romantika ir šventine nuotaika persmelkta kalėdinė istorija

Apžvalgos vizualas

Savo nuotaiką, emociją ir planus knyga puikiausiai transliuoja jau viršeliu. Tai ideali knyga šaltam žiemos vakarui, kuomet norisi susisukti į pledą, pasidaryti didelį puodą arbatos, prigesinti šviesas, užkurti židinį ir į rankas paimti šiltą, jaukią ir romantišką knygą. Ieškot tokios, tokiems vakarams? Pasirinkę „Tobulą dovaną“ niekaip neapsiriksite. Tai ta istorija, kurią skaityti gera, įdomu, o akims bėgant per puslapius šypsena nedingsta nuo veido.

Lauros praeitis - sudėtingas ir skausmingas reikalas. Nenorėdama apie tai galvoti, prisiminti, ji vengia didelių emocijų, stiprių jausmų. Gyvena atokiame kampelyje, turi vaikiną, kurį myli, bet ne ta aistringa meile, dirba ramų, išbandymų nekeliantį darbą ir tuo mėgaujasi. Ji juvelyrė. Tačiau kartą, vienas išbandymas pasibeldžia į jos dirbtuvės duris. Gražuolis Robas, pamatęs Lauros kuriamus papuošalus nusprendė, jog tik ji gali sukurti tobulą vėrinį jo žmonai Ketei. Jis paprašo sukurti septynis pakabučius, kurių kiekvienas simbolizuos septynis brangiausius Ketės žmones: jį patį, seserį, buvusį vaikiną, verslo partnerį, geriausią mokyklos laikų draugę, geriausią studijų laikų draugę ir pirmąją darbdavę, atvėrusią Ketei sėkmingos karjeros vartus. Užduotis nesiderina su pasirinktu Lauros gyvenimo būdu, tačiau Robas pasiūlo atlygį, kurio ji negali atmesti. Tačiau šis darbas pareikalauja ne tik krapštymosi dirbtuvėse. Laura turi asmeniškai susipažinti su kiekvienu žmogumi ir pačia Kete. Nejučia Lauros kasdienybė ima keistis. Ima keistis ir ji pati: širdyje gimę jausmai, atsiradę nauji draugai ir kitokio - turtuolių pasaulio suvokimas pamažu smelkiasi gilyn, pranašaudamas netikėtus gyvenimo posūkius.

Pirmąją Karen Swan knygą „Paryžiaus paslaptis“ skaičiau atostogaudama Maldyvuose. Oi, kaip puikiai tas romanas ten pritiko. Lengva, paprasta, skanu, bet greit nepasimiršta. „Tobula dovana“ irgi lygiai tokia pati, tik galbūt dar labiau man patiko nei pirmoji skaityta. Nežinau, galbūt puikiai tiko laikas ir vieta? Nors apimtis knygos ir didoka, perskaičiau ją gan greitai ir su užsidegimu. Dauguma dalykų čia buvo nuspėjami (kaip ir priklauso storam, geram meilės romanui), skaitėsi jis toli gražu ne nuobodžiai. Žinot tuos „Hallmark“ filmus? Kokius dažnai rodo TV8 ar TV1. Pavyzdžiui tuos iš Rosamunde Pilcher kolekcijos? Tokie mieli, paprasti, šilti ir itin romantiški. Tai va tokia yra ši knyga. Tas gurkšnis mielumo, jaukumo, virpuliuko ir svajingas atodūsis, kurio žiemą tikrai dažnai norisi. 

Skaičiau

12,33

Sutaupote 23%

Kaina neregistruotam vartotojui: 15,99 €