Knyga, leisianti Veneciją ne tik aplankyti, bet ir paragauti

Apžvalgos vizualas

Kai imu Nicky Pellegrino knygą, žinau – bus atostogos, net jei ir ne oficialios. Ji tikrai sugeba nukelti į kitą šalį per puslapius. Ir dar sugeba taip įtaigiai aprašyti, kad į tą vietą, jei nebuvęs, tikrai užsimanai nuvažiuoti. Prieš porą metų skaityta  „Sicilietiška istorija “ taip įsirėžė, kad  iki šiandien pasvajoju apie tokią kelionę, kokią rašytoja įteikė savo knygos veikėjoms. Ir žinot, kas dar? Nicky turi atskirą talentą priversti skaitytoją išalkti. Ne, ne daugiau knygų. O tiesiog maisto. Kiekviena jos knyga yra yra prirašyta tokių skanių, autentiškų receptų, kad skaitai ir pilvas maršą groja.

Blek – vidutinio amžiaus moteris, savo šalyje žinoma kaip televizijos žvaigždė. Ji keliauja po pasaulį, ragauja įvairų maistą ir kitu kampu žiūrovui pristato gražiausius žemės kampelius.  Tačiau jos žvaigždė gesta ir Blek nusprendžia leistis į avantiūrą. Įsimylėti! Niekada rimtų santykių  nepuoselėjusi moteris nori patirti tikrą meilę ir jos ieškoti nusprendžia Venecijoje. Ji gauna leidyklos užsakymą parašyti apie Venecijos neatrastas vietas, tad ten ir patraukia. Ji įsikuria Gondolos viešbutyje, valdomame vienos šeimos.  O Masimas,  viešbučio valdytojas, iškart jai krenta į akį. Taip užsimezga pirmi jausmai. Tačiau ši kelionė Blek padovanos ne tik juos.

Labai atostoginis romanas, jei galima taip sakyti. Niekada nebuvau Venecijoje, bet vykdama tikrai žinočiau ko laukti. Nicky labai detaliai perteikė ne tik vaizdus, bet ir kvapus, aurą, žmonių būdą. Istorijoje yra visko ko tikiesi iš Pellegrino: meilė, naujai užsimezgusi draugystė, šiek tiek širdies stygų virpinimo, drąsos keistis ir tikėti. Ir maisto! Daug skanaus maisto! Patariu,  jei esate alkanas, geriau knygos neskaitykit – tik dar labiau suerzinsit pilvą. Patiko ir netikėta istorijos linija. Ne tokia saldi, bet vertinga. Gondolos viešbutyje dirbo jaunimas, kuris ėjo protestuoti prieš turistus Venecijoje. Atrodo, juk iš jų jie gyvena, ko čia pykt?? Ir štai atsiskleidė tamsioji to pusė: Venecija tampa TIK turistų miestu. Vietiniai nebeįperka namų, jaunimas nebeišgali likti gimtinėje, nes visos ir visko kainos patrigubintos. Niekada apie tai nesusimąsčiau, ir nudžiugau, kad poilsinė knyga davė peno rimtesniems pamąstymams. Rekomenduoju knygą visiems romantikos gerbėjams, šiltų puslapių pasiilgusiems, norintiems atsiplaiduoti ir šypsotis skaitant.

Skaičiau

11,83

Sutaupote 20%

Kaina neregistruotam vartotojui: 14,79 €

Kitos to paties autoriaus knygos