Apie moters virsmą į motiną

Apžvalgos vizualas

Ar įsivaizduojate, ką reiškia permąstyti ne tik savo gyvenimą, bet ir visą pasaulio istoriją iš kitų pozicijų? Ką reiškia priklausyti bendruomenei, būriui, jausti vienybę su Motina Žeme ir aplinka, bet tuo pačiu būti keistai pasimetusiam ir vienišam tik su savo mintimis, kurios lyg ir baigia išvarvėti?

Ši knyga – kuo tikriausias ironijos, humoro, faktų ir asmeninės patirties troškinys, skirtas toms sieloms, kurios išalko gurmaniškų tekstų apie moters virsmą į motiną. Tai gyvenimiška knyga apie nepasiruošusios būtybės pasiruošimą, apie savaiminę smegenų „susitvarkymo“ programą (oo, kad tokia egzistuotų ir buityje!). Pasakojimas, kuris paliečia ne tik asmenines (ar tiesiog moterų) patirtis, bet ir visuomenės normas, požiūrį ir nubrėžiamas perspektyvas. Apie moteriškas ir motiniškas tapatybes, apie galias ir kompleksus, apie mamų mafijas ir jų karus. Apie „geras“ ir „blogas“ motinas bei jų apibrėžimų pokyčius laiko perspektyvoje. Apie tai, ką gamta sukūrė, o žmogus bando suvokti, suvaldyti ir kontroliuoti. Diena iš dienos, karta iš kartos.

REKOMENDUOJU pirmiausiai vienareikšmiškai toms, kurios ruošiasi pirmąkart tapti mamomis. Besikeičiant ne tik kūnui, bet gyvenimo būdui bei mintims, galite pasijusti sutrikusios, gal net kiek ir vienišos – tikiu, ši knyga turi raminamąjį poveikį. Taip pat rekomenduoju ir visoms jau esamoms mamoms – turėsite su kuo nostalgiškai (arba ne) „aptarti“ savo prisiminimus bei niekas iš aplinkinių nepradės dūsauti, kad va, ji ir vėl su savo istorija. Taip pat rekomenduoju smalsioms moterims (nebūtinai mamoms), kurioms įdomūs įvairūs faktai iš moterų bendruomenės gyvenimo bei kaip vieną dieną gali viskas imti ir pasikeisti. Ir, žinoma, nors knyga subalansuota moteriškai auditorijai, rekomenduoju ją ir atsakingiems vyrams – tiems, kurie rūpinasi savo moterų gerove bei vidiniu pasauliu ir jo virsmais. Čia rasite kuo tikriausią akvalangą į giliuosius motinystės bei jos psichologinius vandenis.

NEREKOMENDUOJU pirmiausiai tiems, kurie dėl žaismingo viršelio ar pavadinimo nusprendėte, kad tai bus kažkokia holivudo lygio romantinė komedija – ne, tai išvis nėra tipinis romanas. Tad, jei tikitės perskaityti kokių linksmų epizodų iš gimdyklos patalpų (jei tai išvis įmanoma?) ar tiesiog pakikenti iš kurioziškų nėščiųjų pasakojimų – manau, kad ši knyga nėra skirta jums. Ir vis tik, skaitant šią knygą humoras reikalingas. Tad, jei nesate subalansavę sveiko jo jausmo, o visi „vaikelių kakeliai“ jums ir neturint vaikų rodydavosi išskirtinai rožinės flamingo spalvos – gali būti, jog nesuprasite kas čia per pasakojimas, iš kur tas minčių virsmas ir išvis – kas su šituo tekstu ar moteriške negerai? Nerekomenduoju ir tiems, kurie šioje knygoje tikisi rasti motinystės ar medicininių patarimų – jų ieškoti reikėtų prie kitų durų.

10,96

Sutaupote 26%

Kaina neregistruotam vartotojui: 14,72 €

Kitos to paties autoriaus knygos

-27%
Knygos „Lizos butas“ viršelis