Romanas tikintiems meile, dievinantiems šeimos paslaptis bei svajojantiems apie Italijos saulę

Apžvalgos vizualas

Kaip dažnai mūsų atsitiktinumai tėra tik kitų šaltakraujiškai apskaičiuoti veiksmai? Kiek ilgai galima su savimi nešiotis kaltės jausmą ir kiek vietos jis užima mūsų minčių kišenėse? Ar pajėgios neigiamos patirtys padovanoti teigiamų išgyvenimų? Ir kas gali jas užgožti?

Apie aristokratiją, apie paprastus mirtinguosius ir jų susipynusias gyvenimo linijas į neišskiriamą virvę. Apie turtų spindesį ir purvą, apie tai, kad leisdamas sau pirkti tūkstančius kainuojančius daiktus, negali nusipirkti mylimo žmogaus šypsenos. Nes ir blizgančiuose gyvenimuose „pasiseka“ įsimylėti net ne tą žmogų, bet ir ne tą brolį. Apie tai, kad reikia valios gyventi chaose, bet atrodyti nepriekaištingai preciziškai. Apie tai, kad kartais gyvenimas sugriūna tik todėl, kad galėtum pasistatyti naują ir tvirtesnį. Apie tikrovę, kuri visada prasilenkia su fantazijomis, nesvarbu į kurią pusę.

 

REKOMENDUOJU jau pavargusiems nuo darganoto oro ir nykaus peizažo dueto, pasiilgusiems ne tik šilumos, bet ir venomis pulsuojančios aistros. Čia rasite visokio skonio meilės. Norintiems, bet negalintiems pakeliauti – manau, kad ši istorija leis Jums atrasti savąją Romą – nuo gaudžiančių bokštų turistinėse aikštėse, iki slapto požemių pasaulio ir mistiškų, eilinei akiai nepasiekiamų, tunelių. Siūlyčiau pasmalsauti ir tiems, kurie norėtų bent keletą vakarų pagyventi auksinį gyvenimą – leisti sau įprastą darbo savaitės dieną į pobūvį atvykti segint poros milijonų vertės karoliais bei vilkint rūbais tiesiai nuo naujausios madų savaitės podiumo. Įsitikinsite, kad toks gyvenimas blizga tik tol, kol yra griežtai saugomas.

 

NEREKOMENDUOJU jei mėgstate romanus su tiksliomis bei autentiškomis vietomis, čia pati autorė prisipažįsta, kad vaikščiosite ne po tikrąją Romą, bet kažkur tarp jos fantazijos ir realybės proskynų. Jei nemėgstate istorijų, skirtų paanalizuoti praeičiai, kad ir kokia ji būtų – žmonių ar miestų. Jei netikite, kad meilė yra ne tik tai, kas stato, bet ir tai, kas griauna – gyvenimus, šeimas, pastatus ir tuštybės burbulus – čia romanas, kuriame vyrauja įvairiaspalvė meilės jėga. Taip pat susilaikykite, jei norite „patogios“ knygos kelionei, išvykai – 500 puslapių gali gerokai sudrumsti Jūsų rankinės ramybę.

Skaičiau

12,33

Sutaupote 23%

Kaina neregistruotam vartotojui: 15,99 €

Kitos to paties autoriaus knygos