Kaip kurti prasmingą ryšį su vaikais?

Apžvalgos vizualas

Knygos nugarėle skelbia, kad tai moderni 21 amžiaus vaikų auginimo biblija, kuri padės tapti tokiais tėvais, kokiais trokštame tapti. Autorė Hedvig, beje, yra pasaulyje gerai žinoma šeimos psichoterapeutė? Kaip gi ten viskas iš tiesų?

Tikrai nedrįsčiau sakyti, kad tai vaikų auginimo biblija. Knyga visai faina, lengvai skaitoma, vienareikšmiškai vertinga. Čia aptariama daug reikalingų temų, o viskas susieina į tai, kaip kurti tikrą, prasmingą ryšį su vaikais. Visgi vietomis man labai trūko gylio, daug temų vos paliečiamos.


Kalbant apie turinį – autorė apžvelgia temas, kurios aktualios tiek auginančioms mažylius, tiek paauglius. Man asmeniškai buvo vertinga ir įdomu suprasti, kad paauglys vis dar yra dėmesio, švelnumo ir meilės ištroškęs vaikas, tik tiek, kad suaugusio žmogaus kūne. Kūrinyje daug patarimų, citatų pamąstymui, pati knyga spalvinga, joje rasite net ir iliustracijų. Tam tikros mintys paryškinamos – užtvirtinamos. Patiko skyreliai, kuriuose autorė dalinasi patarimais konkretaus amžiaus vaikus auginantiems tėvams. Buvo neaplenkta tema ir apie pačių tėvų vidinį pasaulį, jų iš vaikystės atsineštas vertybes ir auklėjimo modelį. „Tėvystės magija“ skaičiau prieš keletą mėnesių, tad apžvalgą rašau iš prisiminimų ir, jei atvirai, man truputį sunku – emocijos gerokai nuslūgusios. Šią akimirką sakau, kad knyga tikrai ne iš tų, kurios nugulusios giliai mano širdyje. Viskas ok, skaityti verta, bet tarkim į savo TOP5 neįtraukčiau.

Kuo toliau, tuo tokio tipo knygas man vertinti sunkiau. Visgi esu perskaičiusi nemažai panašios literatūros. Daug kas makaluojasi, kartojasi, o kartelė smarkiai užkelta. Pastebėjau, kad dabar mano įdomiau skaityti tas knygas, kuriose nagrinėjama mažiau temų, bet jos narstomos stipriau

Skiriu knygai 4 balus iš 5.

Skaičiau

9,75

Sutaupote 22%

Kaina neregistruotam vartotojui: 12,49 €