4.5 25

Aušvico tatuiruotojas

Heather Morris
25 atsiliepimai

Skaityti ištrauką

Knygos „Aušvico tatuiruotojas“ viršelis
Skaičiau

Aušvico tatuiruotojas

Heather Morris

25 atsiliepimai

11,05

Sutaupote 24%

Kaina neregistruotam vartotojui: 14,54 €

Į krepšelį Noriu

DOVANA: „ŽMONĖS Cinema“ filmas

Skaičiau
Bendra informacija

Leidėjas:

Išleidimo metai:

2019

Formatas:

14,5 x 21 x 2,1 cm

Viršelio tipas:

Kietas

Puslapių skaičius:

256

ISBN kodas:

9786094792038

Kodėl verta pirkti „ŽMONĖS Knygos“?

Visada mažesnės kainos registruotiems vartotojams

Nemokamas pristatymas nuo 19 €

Dovana – „ŽMONĖS Cinema“ filmas

Bendra informacija

Leidėjas:

Išleidimo metai:

2019

Formatas:

14,5 x 21 x 2,1 cm

Viršelio tipas:

Kietas

Puslapių skaičius:

256

ISBN kodas:

9786094792038

Skaitytojų atsiliepimai

Vidutinis įvertinimas

4,5

25 atsiliepimai

Pasidalinkite savo mintimis su kitais skaitytojais

Rašyti atsiliepimą

+0

Nors tema knygos sunki, tačiau istorija tokia įtraukianti, kad knyga persiskaitė per pora dienų. Išties skaitai ir sunku suvokti, kad taip kažkada tikrai žmonės gyveno. Labai rekomenduoju!!

+0

Paskutinė mano perkskaityta šios vasaros knyga. Tačiau apžvalgai susikaupiau tik dabar. Turėjau leisti mintims susigulėti ir mąsčiau, ką galėčiau dar apie ją pasakyti. Nes kartais, žodžių pritrūksta. Girdėjau daug atsiliepimų apie "Aušvico tatuiruotoją". Vieniems patiko, kitus pravirkdė, tretiems pasirodė bevertis kūrinys literatūrine prasme. Gal taip yra todėl, kad pastaruoju metu esame persisotinę Antrojo pasaulinio karo tematika? Kartais tikrai atrodo, kad aplinkui vien Aušvicas, lageriai ir tremtys. Rašytojai jaučiasi užčiuopę aukso gyslą ir melš šitą temą, kol ras naują trend'ą. Aišku tema, bent man labai įdomi. Ir tai tas laikas, apie kurį nesinori, bet reikia kalbėti. Tik baisu, kad pradedu išgirsti tokių komentarų kaip: "Man pritrūko žiaurumo šitoje knygoje". Ta prasme? Knygoje apie Aušvicą? Rimtai? Kiekviena istorija, kiekviena išdrąskyta šeima, kiekvieno likimas yra baisu. Ir kiek apie tai beskaitytum ar klausytum, netampa lengviau. Vien pagalvojus apie tai viduje pasirado taip sunku, nes negali suvokti - kaip?! kodėl??... Leilas atvyksta į Aušvicą. Palieka savo susikurtą gyvenimą ir atkeliauja į nežinomybę. Laimingo (?) atsitiktinumo dėka ten tampa tatuiruotoju. Gal ir ne sunkiausias darbas fiziškai, bet sunkus morališkai. Kiekvienam naujam kaliniui atvykus, ant ištiesos rankos Leilas visam gyvenimui palieka žymę. Kalinio numeriai sugula ant kūdikių, vyrų, moterų, senolių rankų. Vyras su šiuo darbu gauna savotiškų privilegijų ir galimybę. Padėti kitiems. Vienam sotesniu kąsniu, kitam išgelbėdamas gyvybę. Čia sutinka Gitą. Nuo tada prasideda slapta, skaudi, bet graži poros meilės istorija. Pora nepraranda vilties vieną dieną ištrūkti iš žiaurios mirties stovyklos ir būti kartu. Istorija apie meilę, viltį, pasiaukojimą. Tikėjimą, kad iš po tamsiausios nakties gali išaušti šviesus rytas. Man patiko.

+0

+0

Esu buvusi Aušvice kaip ekskursijoje, knygoje aprašytos vietos atitinka man įstrigusi vaizdą. Pati istorija labai jaudinanti ir įtraukianti, nes pasakojamas tragiškas laikotarpis, bet su gražia pabaiga ir mintim, kad net ir blogiausiu laikotarpiu būna kažkas gražaus.

11,05 €

Kaina neregistruotam vartotojui: 14,54 €