4.5 10

Prarasta žmona

Alyson Richman
10 atsiliepimų

Skaityti ištrauką

Knygos „Prarasta žmona“ viršelis
Skaičiau

Prarasta žmona

Alyson Richman

10 atsiliepimų

11,54

Sutaupote 23%

Kaina neregistruotam vartotojui: 14,99 €

Į krepšelį Noriu

DOVANA: „ŽMONĖS Cinema“ filmas

Skaičiau
Bendra informacija

Leidėjas:

Išleidimo metai:

2019

Viršelio tipas:

Kietas

Puslapių skaičius:

358

ISBN kodas:

9786094663963

Kodėl verta pirkti „ŽMONĖS Knygos“?

Visada mažesnės kainos registruotiems vartotojams

Dovana – „ŽMONĖS Cinema“ filmas

Bendra informacija

Leidėjas:

Išleidimo metai:

2019

Viršelio tipas:

Kietas

Puslapių skaičius:

358

ISBN kodas:

9786094663963

Skaitytojų atsiliepimai

Vidutinis įvertinimas

4,5

10 atsiliepimų

Pasidalinkite savo mintimis su kitais skaitytojais

Rašyti atsiliepimą

+1

Kokia gera knyga ! Tikrai verta dėmesio. Perskaičiau per 3 dienas. Siužetas labai įtraukiantis, knyga labai lengvai skaitosi. Šaltiems rudenio vakarams labai rekomenduoju! Nesitikėjau, kad bus tokia įdomi knyga.

+0

Širdį verianti istorija, prasidėjusi be galo gražia meilės istorija. Nuo pat pirmų puslapių žavėjausi ta nekalta, pirmąja Lenkos ir Jozefo meile. Raustančiais skruotais. Atsargiais žvilgsniais ir prisilietimais. Patiko ir tai, kad visa istorija pasakojama ir iš Lenkos ir iš Jozefo perspektyvos. Skaitant sužavėjo sklandi, vaizdinga ir labai graži kūrinio kalba. Tekstas sodrus, įtraukiantis ir taip stipriai žadinantis vaizduotę, kad atrodo, jog pats esi šalia pasakojimo veikėjų. Džiaugiuosi tuo, kad šį kart buvo daugiau dėmesio skirta žmonių vidinei būsenai, mintims ir emocijoms, o ne tik žiauriai karo kasdienybei aprašyti. ⠀ ⠀ Knyga jautri, verčianti susimąstyti, sustoti. Viena tų, kurias norisi ir perskaityti per naktį ir taupyti kiekvieną jos puslapį. Lenkos ir Jozefo istorija dar kartą primena, kokia stipri ir nesibaigianti gali būti dviejų žmonių meilė. Tai istorija apie vidinę stiprybę, meilę ir ištikimybę ne tik sutuoktiniui, bet ir savo šeimai. Ir viltį, kurios kartais negali įveikti net ir didžiausi žiaurumai.⠀

+0

Skaičiau šią knyga lėtai. Ir ne todel, kad ji nesiskaitė ar buvo nuobodi. O todėl, kad, skaitydama mėgavausi kiekvienu skyriumi, kiekvienu sakiniu... Skaitomi žodžiai liejosi įvairiomis spalvomis, lyg lankyciausi kokioj galerijoje ir regeciau spalvingus pastelinių spalvų paveikslus. Neveltui knygos autorė dailininkė. Tai pasakojimas apie meilę...Apie amžina meilę. Apie tai, kaip buvo bandoma palaužti žmogų. Atimti iš jo viską, kad nebeliktų noro netik gyventi, bet ir egzistuoti. Skaudžiausia buvo skaityti apie Aušvicą... Kur kiekvienas sakinys lyg aštri adata smigo i kūną... Bravo autorei. Rekomenduoju. Iš 10/10.

+0

Labai patiko;) Viena geriausiu knygu skaitytu apie kara :) Netruksta cia ir meiles :)

+0

11,54 €

Kaina neregistruotam vartotojui: 14,99 €