Ką skaityti Kalėdų belaukiant?

Apžvalgos vizualas

Nors dar tik ruduo, tiek miestai, tiek parduotuvių vitrinos pamažu ruošiasi gražiausiai metų šventei. Visur žiebiasi lemputės, skamba švelni, nuotaiką diktuojanti muziką, pakvimpa eglių šakomis ir pyragais... Norisi save dar labiau įkvėpti ir pripildyti širdį malonaus laukimo? Siūlome tam idealiai tinkančių, nuotaikingų ir prasmingų istorijų rinkinį.

„Kalėdų belaukiant...“

Ieškote gražios, spalvingos ir nuotaikingos knygos mažiesiems? Nedvejodami rinkitės nuostabių kalėdinių istorijų rinkinį „Kalėdų belaukiant“. Ir tai ne šiaip knyga! Tai knyga, kurią galėsite naudoti kaip unikalų ir patį įdomiausią advento kalendorių! Leidinys savyje talpina net dvidešimt keturias įstabias, nuoširdžias ir labai linksmas pasakaites, kurių kiekvienoje slepiasi ir vertingas pamokymas.  Į dieną skaitydami po vieną nuotykį – net nepastebėsite kaip į duris pasibels laukiamiausia šventė! Knygoje pasakojami paties Kalėdų senelio ir jo padėjėjų elfų nuotykiai, patiriami džiaugsmai, nesėkmės ir įvairiausi išbandymai. Pasakaitės iliustruotos spalvingais, šmaikščiais ir originaliais lietuvių autorių peišiniais, kurie dar labiau lavins vaiko vaizduotę. „Kalėdų belaukiant“ – ne tik puiki alternatyva advento kalendoriui, bet ir nuostabi knyga vaikams, kuri gali tapti jaukia jūsų šeimos tradiija.

Skaičiau

11,13

Sutaupote 26%

Kaina neregistruotam vartotojui: 14,99 €

„Kalėdų šviesos“

Kalėdos su nauja Karen Swan knyga jau tampa tradicija. Tarptautinio pripažinimo sulauksi ir Lietuvoje jau pamilta rašytoja pristato dar vieną šventėmis kvepiantį romaną – „Kalėdų šviesos“. Tai istorija apie pasirinkimus, gyvenimo tikrumą, kaukes ir tikrosios laimės paieškas. Bo ir Zakas – milijonus sekėjų instagrame turinti pora. Jų kelionių nuotraukos atima žadą, o demonstruojamai meilei neprilygsta joks filmas ar knyga. Laimingoji pora susižada ir ši žinia taip pat apskrieja pasaulį atnešdama dar daugiau šlovės ir populiarumo. Tačiau artėjant Kalėdoms, Bo susimąsto, ar tikrai tai yra jos gyvenimo siekiai? Ar tai, ką ji daro, tikrai dovanoja laimę? Ir kai judviejų gyvenimą užklumpa sunkumai, blizgantį paviršių demonstruoti tampa vis sunkiau.  „Kalėdų šviesos“ – šilta, jauki ir itin aktuali istorija, idealiai tiksianti ramiems, tamsiems vakarams su knyga.

Skaičiau

12,33

Sutaupote 24%

Kaina neregistruotam vartotojui: 16,19 €

„Sniego sesė“

Vertinantiems meną, originalumą ir kūrybinę estetiką – žinoma norvegų rašytoja Maja Lunde dovanoja neišpasakyto grožio iliustracijomis puoštą kalėdinę pasaką „Sniego sesė“. Tai jaudinanti berniuko vardu Julianas istorija, apie bandymą tėvams sugrąžinti šypsenas ir vėl sutikti Kalėdas džiugiai. Kūčios – Juliano gimtadienis, kuris kasmet sutinkamas šiltai, smagiai ir šventiškai. Tačiau šiais metais to nebus. Vasarą mirė Juliano sesuo ir nuo to laiko namai paskendę liūdesy. Tačiau netikėtai sutikta raudonplaukė mergaitė Hedviga vėl dovanoja Julianui džiaugsmą, draugystę ir svarbiusia – Kalėdų laukimą! Vėl pajutęs širdies šilumą, tą patį Julianas nusprendžia grąžinti ir savo tėvams. Nors knyga skirta jaunesniajai auditorijai, joje grožio, gėrio bei vertybių ras ir suaugusieji. Tai viena tų istorijų, kurios vaikų širdelėse pasėja ne tik meilę knygoms, bet ir jautrumo sėklas bei dar nekantresnį Kalėdų laukimą.

Skaičiau

13,70

Sutaupote 24%

Kaina neregistruotam vartotojui: 17,99 €

„The wisdoms of sundays.  Gyvenimą keičiantys pokalbiai“

O tiems, kurie neturi laiko storoms knygoms, bet vis tiek nori ypatingesnio laukimo, siūlome leidinį, kurį galima skaityti ne nuo pradžių, kuriam nereikia skirtuko ir net susikaupimo įsidėmint detales! Tai visiems gerai žinomos amerikiečių laidų vedėjos Oprah Winfrey sudaryta knyga. Tai – jos pokalbių su iškiliausiais dvasiniais lyderiais ir mokytojais santraukų rinkinys, kupinas šviesių minčių bei įkvėpimo. Pamokymai, atsivėrimai, patirtys ir jautriausi dialogai, širdin atvesiantys ramybę, susikaupimą ir pakilų laukimą. Knyga iliustruota puikiomis nuotraukomis, išleista drobiniu viršeliu ir ant itin gero popieriaus – ideali dovana sau arba žmogui, kuris nori skaityti prasmingas knygas, bet ne visada tam randa laiko.

Skaičiau

17,89

Sutaupote 20%

Kaina neregistruotam vartotojui: 22,49 €

„Ramybė tau“

Dar viena ramybės ir susikaupimo į namus atnešianti knyga – kunigo Algirdo Toliato, Linos Ever bei Francesc Miralles bendras kūrinys, kurio mintis užgimė pernai metų knygų mugėje! Ši knyga – visiems žmonėms, norintiems į namus įnešti dvasingumo, susikaupimo ir palaimos. Tai minčių ir pamąstymų rinkinys, idealiai tiksiantis paruošti save ir savo širdį gražiausiai metų šventei. Šis leidinys nagrinėja susitaikymo su savimi ir pasauliu temą, ragina nusiraminti, susikaupti, pajausti laimę ir džiaugsmą, dėkingumą pasitenkinant tuo, ką turi.

Skaičiau

11,65

Sutaupote 24%

Kaina neregistruotam vartotojui: 15,29 €

Panašios knygos į „Ramybė tau“

Knygos „Džiaugsmo knyga“ viršelis
Tinklaraštininkai rekomenduoja
(1)
Džiaugsmo knyga

Douglas Abrams, Dalai...

15,41 €

12,07 €

Knygos „Šio gyvenimo laimė“ viršelis
Šio gyvenimo laimė

Jorge Mario Bergoglio,...

14,22 €

11,13 €

Knygos „Dievas yra jaunas“ viršelis
Dievas yra jaunas

Jorge Mario Bergoglio,...

13,27 €

10,20 €

Panašios knygos į „The Wisdom of Sundays. Gyvenimą keičiantys pokalbiai“