Apie tinklaraštininką

Agnė Bali

Sveiki, aš knygų mylėtoja Agnė. Ši meilė atsirado dar kai nė nemokėjau skaityti, juk namai buvo neįsivaizduojami be knygų, o šeimos nariai visi skaitantys. Iki šios dienos praėjo daug skaitymo etapų: mėgstamų autorių ir žanrų atradimai, knygos skirtos mokslams ir savo malonumui, kartais skaitymas likdavo nuošalyje, tada vėl užimdavo kiek įmanoma daugiau laiko.

Labiausiai traukia siaubo literatūra, klasikos kūriniai, mėgstu pasinerti į detektyvus ar psichologinius trilerius, taip pat įdomi ir negrožinės literatūros sritis psichologijos tema.

Socialiniuose tinkluose mane rasite tiesiog vardu, nes skaitymas mano gyvenimo dalis. Pradėjau dalintis savo knygų pasauliu ir ši veikla natūraliai įsiliejo į mano kasdienybę. Mintis apie perskaitytas knygas jau kelis metus rikiuoju tinklaraštyje. Pradėjau rašyti sau nuo savęs, lyg rinkti asmeninę skaitymo statistiką ir dabar neįsivaizduoju, kodėl anksčiau turėjau tuntus užrašinių, pilnų citatų bei pastebėjimų, ir viską slėpiau sau. Visada džiaugiuosi savo kelyje sutikdama kitus skaitytojus, knygų mylėtojus ir tuos, kurie dar tik jaukinasi knygas. Jeigu paskatinu atrasti skaitymo malonumą ir pasinerti į knygų pasaulį – mano tikslas išsipildo su kaupu.

Apžvalgos (9)

Šio tinklaraštininko apžvalgos

  • 1 (current)
  • 2